SONSUZA KADAR CUMHURİYET…

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “En büyük eserim” dediği Cumhuriyetimiz, 96 yaşında…

Büyük Türk Ulusu, inançlı ve kararlı bir şekilde Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak için her türlü bedeli ödemeye hazırdır. Cumhuriyetle kavgalı olanlar kaybetmeye mahkûmdur.

Genel Merkezimiz, her yıl olduğu gibi bu yıl da GYK, GDK ve YDK üyelerimiz ile Ankara Şubelerimizin katılımıyla Zafer Anıtına Çelenk sunma törenin ardından Anıtkabir’e yürüyüş gerçekleştirdi.

Aynı gün akşam Batıkent Ahmet Taner Kışlalı Kültür Merkezinde Dışişleri Bakanlarımızdan Sayın Murat KARAYALÇIN’ın konuşmacı olarak katıldığı “TÜRK DIŞ POLİTİKASININ ÇIKMAZLARI” konulu konferans gerçekleştirildi.

Konferans sonrası sanatçımız Halide Onat’ın bir birinden güzel eserleri seslendirerek renk kattığı “Cumhuriyeti Anlamak” temalı gecemiz başladı. 10.Cumhurbaşkanımız Sayın Ahmet Necdet Sezer, Yargıtay Onursal Başsavcısı Sayın Sabih Kanadoğlu ve değerli eşleri Bilge Kanadoğlu, önceki Devlet Bakanlarımızdan Sayın Ufuk Söylemez, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Başkanı Sayın Mehmet Balık, Anka Enstitüsü Kurucusu ve Başkanı Sayın Rafet Aslantaş, CHP Parti Meclisi üyeleri, yöneticileri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Top