SAYGIYLA ANDIK…

Devrim ve Demokrasi Şehidimiz, Derneğimizin Kurucu Genel Başkanı Prof.Dr. Muammer AKSOY’u gömütü başında da andık… Anma programına eşi Ülke AKSOY, oğulları Işık ve Arın AKSOY, AKSOY ailesinin yakınları ve Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Prof.Dr. Süheyl BATUM, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Sekreteri Hüseyin Emre ALTINIŞIK, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Sekreter Yardımcıları Zuhal ÖZEN MANOĞLU ve Ersan PETEKKAYA, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Sayman Yardımcısı Şadiye YEŞİLYURT, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Yönetim Kurulu Üyesi Ege ve Akdeniz Bölge Sorumlusu Tolga KALE, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Denetleme Kurulu Başkanı Reşat DEMİRCİ, Atatürkçü Düşünce Derneği Kurucularından Mustafa ALTINTAŞ, Atatürkçü Düşünce Derneği Şube yöneticileri, Ankara Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri, Türk Hukuk Kurumu Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı GÜVENER, önceki dönem CHP Milletvekili  Av. Şenal SARIHAN, Türk Hukuk Kurumu Başkanı Av. Yaşar ÇATAK ve CUMOK üyeleri katıldılar.

Programın sunuşunu Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Sekreteri Hüseyin Emre ALTINIŞIK yaptı. Programda sırasıyla Atatürkçü Düşünce Derneği Kurucu Üyesi Prof.Dr. Mustafa ALTINTAŞ, Türk Hukuk Kurumu Başkanı Av. Yaşar ÇATAK, Ankara Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Özgen HİNDİSTAN ve Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanımız Prof.Dr. Süheyl BATUM duygu ve düşüncelerini ifade ettiler.

Genel Başkanımız Prof.Dr. Süheyl BATUM “Mücadelemiz bitmedi, bitmeyecek. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında, Hocamızın açtığı yolda durmadan ve yorulmadan devam edeceğiz.” sözleriyle bir kez daha Atatürkçü Düşünce Derneği’nin kararlılığını dile getirdi.

 

Top