Fedakar Örgütümüze Teşekkür: Muammer Aksoy Küçük Kurultayı Başarıyla Gerçekleştirildi

Fedakar Örgütümüze Teşekkür

09-10 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlediğimiz Muammer AKSOY Küçük Kurultayı 110 şubenin katılımı ile başarıyla gerçekleştirildi.

220 kişinin takip ettiği kurultayda birinci gün, Cumhurbaşkanlığı ve diğer seçimler öncesi yol haritamız tartışılmış, Genel Başkan ve Genel Sekreterin konuşmalarının ardından 26 şube temsilcisi konuşmalarını yapmışlardır.

Şubelerimizin yol haritamızı belirleme noktasında ortaya koydukları değerli katkı ve öneriler Genel Merkez yetkililerince özenle not edilmiştir.

Birinci günün akşamında düzenlediğimiz akşam yemeğine de yoğun katılım sağlanması birlik ve beraberliğimizin pekişmesine önemli katkı sağlamıştır.

İkinci gün, seçimler öncesi yapılacak çalışmalar, seçim ve sandık mevzuatı, Cumhuriyet Evi projesi, 2018 yılında yapacağımız sempozyum, internet sayfamız, dergimiz, genel idari ve mali konularla ilgili Genel Merkez yöneticileri tarafından sunuşlar yapılmış, katılımcılardan sorular alınarak yanıtlanmıştır. Bu bölümde de şubelerimizin önerileri ayrıca alınmıştır.

Muammer AKSOY Küçük Kurultayına katılan, katılamayıp mazeret bildiren ve önerilerini yazılı olarak gönderen tüm şube yönetici, temsilci ve üyelerimize içten teşekkürlerimizi sunarız.

Öner TANIK
Genel Sekreter

Top