ERGENEKON KUMPASI!

Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulumuz aşağıdaki hususları yüce ulusumuzla paylaşmakta yarar görmektedir:

· Türkiye Cumhuriyeti, Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün üstün dehasıyla emperyalist projeleri bozması sonucunda kurulmuştur.

· Uluslararası güç odakları; Atatürk Cumhuriyeti’ni ve O’nun ulus devlet modelini kuruluşundan bu güne büyük bir tehdit kabul etmiştir.

· Bu nedenle, yerli işbirlikçiler eliyle algı operasyonları yaptırılmıştır. Cumhuriyetimiz ve çağdaş değerlerimiz yok edilmek istenmiştir.

· Sözde “başkanlık sistemi” yani Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ulus devlet modelinin tasfiyesi olmuştur.

· ABD güdümlü ve uydurma belgelere dayalı Ergenekon Kumpası Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Atatürk Devrimi’ne karşı kurgulanmış bir senaryodur.

· Bugün iktidarda olan zihniyet ve yandaşları, Ergenekon Kumpası’nı savunmakla kalmamış, savcılığını da üstlenmiştir. Ergenekon Kumpası ile yurtseverler, hukuksuz bir şekilde cezalandırılmış; ölüme sürüklenmiş, hastalanmalarına göz yumulmuş, intihar etmelerine zemin hazırlanmış, insanlık dışı gayri vicdani bir süreç yaşatılmıştır.

12 yıllık kumpas sürecinin sonlanması yaşadıklarımızı unutturamayacaktır.

Şimdi hukuk, demokrasi, insan hakları ve adalet adına hesap sorma zamanıdır:

· Hukuk ve demokrasi içinde, başta Ergenekon Kumpas davasının “savcısı” konumunda bulunanlardan,

· Genel Başkanımız Sayın Şener ERUYGUR’a ve kıymetli yöneticilerimize hukuk dışı ve vicdansız uygulamaları yapanlardan,

· Genel Merkezimize alçakça baskın düzenleyip, arşivlerimizi darmadağın edenlerden, hesap soracağız.

Sonlanan ya da çöken sıradan bir kumpas değildir. Ergenekon ve benzeri davalarla birlikte ABD merkezli siyasal İslam zihniyeti de çökmüştür. Ulus devlet modeli, laik Cumhuriyet, yani Atatürk Devrimi kazanmıştır.

Kemalist Devrim mücadelemiz aralıksız sürecek, ülkemiz bizlerle aydınlığa çıkacaktır. Hainler için zaman aşımının söz konusu olmadığını ispatlayacağız.

Saygı, sevgi ve inançla…

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

Top