ADD UŞAK ŞUBESİ SİVASLI ÇİLEK FESTİVALİ’NE KATILDI

Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak Şubesi olarak, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sivaslı çilek festivaline katıldık.

Festivalde, kitap, bayrak. ti-şort ,rozet gibi ürünlerden satış yaptık. Festival boyunca halkımızdan büyük ilgi gördük.Her zaman olduğu gibi ‘’Halkın İçinde,Halkımız İçin,Halkla birlikte ‘’ sloganımızın gereği  onlarla iletişim içinde olduk.

Derneğimiz hakkında bilgilendirmeler yaptık. Eğitim çalışmalarımızı anlattık. Özellikle Ödev EVİ  hakkın da bilgilendirdik. İlk okul çocuklarına yönelik bu çalışmamız halkın takdirini topladı. Bir Ödev Evininde Sivaslı ilçemizde olmasını istediklerini belirtiler. Türkiye genelinde ,İl ve ilçe bazında yaygınlaştırılmasının ,çocuklarımıza bilimsel düşünme alışkanlıklarını kazandırmada çok yararlı olacağı görüşünde birleşildi.

Üniversite sınavı hazırlık kursları düzenlediğimizi,yine üniversite  öğrencilerimize yönelik burs ve konaklama kolaylıkları sağladığımızı anlattık.

Standımızı Uşak Milletvekili Özkan Yalım ve diğer siyasi parti ve demokratik kitle örgütü temsilcileri de ziyaret etti.

Organizasyon sorumlusu ,saymanımız Ertuğrul Ayhan’a ve Başkan Yardımcımız muzaffer Bişğin’e ,yönetim Kurulu üyemiz ve aynı zamanda ,Dağcılık Kolu başkanımız Rafet Gezer’e,

Gençlik kollarımızın çalışkan üyeleri,Turan Özsoy, Bircan Şimşir, Akif Umut Yaman, Emre Akça, Enes Uyulmaz, Merve Sevinç ,Elif Üstün, Yunus Ok ve Yunus Aydemir’e, Umut Yıldırım, Çağla Uğurlu, Ayşegül Kahraman,Deniz Hınçlıer,Nazlı Dinç,Sıdıka Taşkıran’a ve lise kolları başkanımız Ayşen  Acartürk’e ayrı ayrı teşekkür ederim.

Örgüt bilinci içinde göstermiş oldukları birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun örneğini sergilediler.

Dr.Arif Güvenir

 

ADD Uşak Şube Başkanı

Top