ADD SAKARYA 23 NİSAN ŞENLİĞİ

ADD’DEN 23 NİSAN ŞENLİĞİ….

 

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ SAKARYA ŞUBESİ 23 NİSAN’ı COŞKU İÇİNDE KUTLADI. ADAPAZARI AKM ÖNÜNDE STANT KURAN ADD, MARŞLAR VE ÇOCUK ŞARKILARI EŞLİĞİNDE ÇOCUKLARA HİKAYE VE BOYAMA KİTAPLARI, BALONLAR, OYUNCAKLAR, BAYRAK VE ATATÜRKLÜ TİŞÖRTLER HEDİYE ETTİ. PALYAÇONUNDA YER ALDIĞI ETKİNLİKTE ÇOCUKLARA YÜZ BOYAMA VE ÇEŞİTLİ OYUNLAR YAPILDI. ZAMAN ZAMAN ATATÜRKLE İLGİLİ SORULARIN SORULDUĞU BİR BİLGİ YARIŞMASI SONUCUNDA TİŞORLAR HEDİYE EDİLDİ.

YOĞUN BİR KATILIMIN OLDUĞU ADD ÇOCUK ŞENLİĞİNİ TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ BAŞKANI TEVHİDE YAĞAN, CHP İL BAŞKANI ERDOĞAN ISIR VE  YÖNETİMİ, CHP İL VE İLÇE KADIN KOLU BAŞKANLARI, İYİ PARTİ ERENLER İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİMİ DE ZİYARET ETTİ.

ADD SAKARYA ŞUBE BAŞKANI ASLIHAN ATEŞ; “ BU YIL 4.SÜNÜ YAPTIĞIMIZ 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİMİZİ BÜYÜK BİR COŞKU İLE YAŞADIK. ŞENLİĞİMİZE KATILAN TÜM VATANDAŞLARIMIZA VE KURUMLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. BİR KEZ DAHA GÖRÜLMÜŞTÜR Kİ; NİCE 23 NİSANLAR YAŞANACAKTIR BU ÜLKEDE VE ATATÜRKÜMÜZÜN HİÇ SÖNMEYEN IŞIĞI AYDINLATMAYA DEVAM EDECEKTİR ÜLKEMİZİ..TÜM ULUSMUZUN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLUOLSUN.” DEDİ.

Top