ADD FETHİYE ŞUBESİ GÜNLÜKBAŞI SİLKAR İLKOKULU ATATÜRK BÜSTÜ YENİLEMESİ

ADD FETHİYE ŞUBESİ GÜNLÜKBAŞI SİLKAR İLKOKULU

ATATÜRK BÜSTÜ YENİLEMESİ

 

 

            ADD Fethiye Şubesine yapılan bir çağrı neticesinde kullanılmayacak kadar yıpranmış olan Atatürk büstü yapılan araştırma neticesinde bir bağışçı sayesinde yenisi ile değiştirilerek yerine monte edilmiş ve okulumuza teslim edilmiştir.

            28.03.2018 Çarşamba günü; Büst ADD Fethiye Şubesi  Yönetimi , Günlükbaşı Silkar İlkokulu Yöneticileri, Öğretmen, Öğrencileri ve Dostlarımızın katılımı ile açılış ve teslim töreni yapılmış ve Okulumuza yerinde teslim edilmiştir.

            ADD Fethiye Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Murat TOPÇU yaptığı konuşmada “Yüce Önderimiz, Cumhuriyetimizin Kurucusu, Ebedi Başkomutanımız Mustafa Kemal ATATÜRK’ü her geçen gün daha iyi anlamakta ve sevmekteyiz. Devrimlerine, İlkelerine ve Cumhuriyet kazanımlarına bağlılığımız artarak devam etmektedir. Her seviyedeki Eğitim kurumlarımızda çocuklarımıza Yüce ATATÜRK’ü anlatmalı ve öğretmeliyiz. Geleceğimize ışık tutacak ve çağdaş uygarlık seviyesine yürüyüşümüzde yegane yol göstericimiz Atatürk İlke ve Devrimleridir. Bu vesile ile Günlükbaşı Silkar İlkokuluna bu Atatürk büstünün kazandırılmasında bizlere destek olan Sayın Emin DEMİRCİ’ye teşekkür ediyoruz. Montajında destek olan Sayın Haydar CAN’a teşekkür ediyoruz. Aydınlık yarınlarda kullanılması dileğiyle Hayırlı ve Uğurlu olmasını diliyoruz.” Dedi.

 

Top