“100. Yılında Lozan Antlaşması” Panelimizi Gerçekleştirdik25 Temmuz 2023Öğretmen Haydar Gültekin Bilim Sanat Kültür Akademisi Ziyareti30 Temmuz 2023 Atatürkçü Düşünce Derneği Tarsus Şube Başkanımız Sn Gökhan Arkan ve yönetimi ile değerli üyelerimize nazik ziyaretleri için çok teşekkür ederiz. Paylaş add Related posts28 Haziran 2024Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Hakkında 340 Şubemiz Eş Zamanlı Suç Duyurusunda BulunmuşturDevamı24 Haziran 2024“Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli” Hakkında Yürütmenin Durdurulması ve İptali Talepli Dava Dilekçemiz Danıştay Başkanlığı’na Sunularak Dava AçılmıştırDevamı24 Haziran 2024“Amasya’dan Yükselen Kutsal İsyan Çağrısı” Başlıklı Basın AçıklamamızDevamı