![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/05/347597112_777840787320708_4580807821153332322_n-150x150.jpg)
Yeni Genel Merkez Binamızın Açılışı
20 Mayıs 2023![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/05/7cb1b22d-683b-4937-b6af-97fa2486426c-150x150.jpg)
“İş’te Benim Geleceğim” etkinliği
23 Mayıs 2023Batıkent Şubemizin 19 Mayıs’ta düzenlediği etkinliğinin konukları Umut Kosman-Elif Akar Kosman’dı, muhteşem bir ŞAN-PİYANO RESİTALİ ile izleyenleri büyülediler. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Batıkent Şubemizin 19 Mayıs'ta düzenlediği etkinliğinin konukları Umut Kosman-Elif Akar Kosman'dı, muhteşem bir ŞAN-PİYANO RESİTALİ ile izleyenleri büyülediler. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. pic.twitter.com/70EM0dbkkX
— Atatürkçü Düşünce Derneği (@add_genelmerkez) May 22, 2023