![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/05/348221385_2334047080090802_485086171880618494_n-150x150.jpg)
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda değişmez önderimiz Atatürk’e saygılarımızı sunduk,Şeref Defterini imzaladık,2.Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’yü ziyaret ettik.
19 Mayıs 2023![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/05/347597112_777840787320708_4580807821153332322_n-150x150.jpg)
Yeni Genel Merkez Binamızın Açılışı
20 Mayıs 2023GYK Üyelerimiz, Ankara Şubelerimiz ve Gençlik Kollarımızla birlikte 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda Sıhhiye’de bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirdik.