![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/04/278e849c-3e7d-4292-90d7-168dcde17480-150x150.jpg)
Atatürkçü Düşünce Derneği Şanlıurfa Şubemiz 200 çocuğa bayram öncesi oyuncak dağıttı
11 Nisan 2023CUMHURİYET AYDINLANMASININ DÜNYA EĞİTİM BİLİMİNE ÖZGÜN KATKISI; KÖY ENSTİTÜLERİ !
17 Nisan 2023Atatürkçü Düşünce Derneği Erzin Şube Başkanımız Sayın Bülent Avcı ve yönetimi temin ettikleri gıda malzemelerini ihtiyacı olan depremzede vatandaşlarımıza ulaştırdı. Değerli Başkanımız ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.