![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/03/FqStLDUX0AIegXS-150x150.jpg)
Genel Merkezimiz’in muhtelif gıda,battaniye,bebek maması ve bezi,kadın erkek çocuk giysi ve ayakkabısı yüklü deprem yardım aracı K.Maraş Ekinözü’ne ulaştı.
6 Mart 2023![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/03/IMG-20230308-WA0020-150x150.jpg)
Atatürkçü Düşünce Derneği Kahramanmaraş Ekinözü Aşevimize belde sakinleri;bu felaket günlerinde ADD’nin milletin hizmetinde…
8 Mart 2023Atatürkçü Düşünce Derneği Şereflikoçhisar Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Adıyaman Gölbaşı’da depremzedelerimizle birlikte. Şube Başkanımız Ayşe Sezginer ve yönetimine teşekkür ediyor,başta deprem bölgesi,tüm kadınlarımıza esenlik diliyoruz.