![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/03/Fqr6SIHWYAAVPUQ-150x150.jpg)
Şereflikoçhisar Şubemiz 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Adıyaman Gölbaşı’da depremzedelerimizle birlikte
8 Mart 2023![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/03/Adsiz-tasarim-172-150x150.jpg)
Ülke Gündemine Dair Basın Açıklamamızdır
10 Mart 2023Atatürkçü Düşünce Derneği Kahramanmaraş Ekinözü Aşevimize belde sakinleri;bu felaket günlerinde ADD’nin milletin hizmetinde olduğunu yaşayarak gördük,size çok teşekkür ediyoruz,çorbada bizim de tuzumuz bulunsun diyerek 3 koç getirdiler.
Kadirşinas yurttaşlarımıza teşekkürler.