![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/02/FpAz_AQaMAEJEpE-150x150.jpg)
Kahramanmaraş Seyyar Mutfağımızda 1600 depremzede yurttaşımıza öğle yemeği sunuluyor
15 Şubat 2023![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2023/02/FpFDSJ_WYAAwzDj-150x150.jpg)
Atatürkçü Düşünce Derneği 3.yardım tırı yola çıktı
16 Şubat 2023Atatürkçü Düşünce Derneği aracı yola çıktı. Adıyaman’da ikili 4(toplam 8)adet bay-bayan tuvaletlerimiz yarın depremzedelere hizmet vermeye başlayacak. Şanlıurfa Şube Başkanımız Ramazan İmren ve Viranşehir temsilciliğimize çok teşekkür ederiz.