![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/Disk-Emekli-Sen-Kartal-Subesinin-Cumhuriyet-Kahvaltisi1-150x150.jpg)
Disk Emekli Sen Kartal Şubesinin Cumhuriyet Kahvaltısı
31 Ekim 2022![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/batikent1-150x150.jpg)
Batıkent Şubemizde Türk Halk Müziği Konseri
31 Ekim 2022Cumhuriyet Bayramı’mızda, Sıhhıye’de bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirdik. Törene; Genel Başkan Yardımcımlarımız Şengül CAN ve Safa YENİCE, Çankaya Şube Başkanımız Özgür KIRDAR ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte demokratik kitle örgütü temsilcileri katıldı.