![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/c8f04394-88be-4a29-9812-ab7f0d2162c1-150x150.jpg)
CHP Edirne Milletvekili Sayın Doç.Dr.Okan Gaytancıoğlu ve Kırklareli Milletvekili Sayın Türabi Kayan’ı Genel Merkezimizi ziyaret etti.
25 Ekim 2022![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/10/gulsumborguner1-150x150.jpg)
Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Gülsün Bor Güner Genel Merkezimizi Ziyaret Etti
27 Ekim 2022Ankara Şubeleri Eşgüdüm toplantımızı Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt başkanlığında, Genel Başkan Yardımcılarımız, Genel Saymanımız, 7 şube Başkanımız,Gençlik Kolları Genel Başkanımız ve iktisadi İşletme Başkan Yardımcımızın katılımları ile gerçekleştirdik.