![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/kadikoy1-150x150.jpg)
Kadıköy Şubemiz Eğitim-İş sendikasının “Öğretmene Saygı” isimli basın açıklamasına katıldı.
7 Eylül 2022![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/09/zubeydehanim2-150x150.jpg)
Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın Anıt Mezarı’nı ziyaret ettik ve manevi huzurunda saygılarımızı sunduk
9 Eylül 2022Derneğimizin çağırısı ile ÇYDD ve Eğitim-İş işbirliğinde yaptığımız “Çocuklarımıza Sahip Çıkıyoruz” projesine Türkiye Barolar Birliği ‘de katılarak gücümüze güç katmıştır. Proje kapsamında barınma, beslenme ve sosyalleşme alanlarında yürüttüğümüz çalışmalar devam etmektedir.