![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/05/19-Mayis-1-scaled-150x150.jpg)
Derneğimizin 33. yaşı ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız Kutlu Olsun
19 Mayıs 2022![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/05/IMG_20220521_134334_751-150x150.webp)
Gölcük Şubemize Nezaket Ziyareti
21 Mayıs 2022Genel Başkanımız Mustafa Hüsnü Bozkurt Başkanlığında GYK,GDK,YDK , Ankara Şube Başkanlarımız ve Üyelerimizle değişmez önderimiz Büyük Atatürk’e ve 2.Cumhurbaşkanımız İsmet İnönü’ye saygılarımızı sunduk, Yeniden Atatürk Cumhuriyeti’ne ulaşma sözü verdik.