![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/02/add-den-bandirma-cikarmasi-45678-150x150.jpg)
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ GENEL BAŞKANI BANDIRMA’DA
21 Şubat 2022![](https://www.add.org.tr/wp-content/uploads/2022/02/silivri2-1-150x150.jpg)
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ GENEL BAŞKAN’I SİLİVRİDE
23 Şubat 2022Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Başkanı Sayın Mustafa Hüsnü BOZKURT ve GYK üyeleri Bursa’da düzenlenen bölge toplantısı sonrasında çeşitli ziyaretlerde bulundular.
- Bursa Çağdaş Eğitim Kooperatifi’ni ziyaret eden Genel Başkanımız ve GYK üyelerimiz Başkan Sayın Prof. Dr. Müfit Parlak ve yönetimiyle görüştü.
- Genel Başkanımız ve GYK üyelerimiz Bursa Lozan Mübadilleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Sayın Ali Korkut ve yönetimi ile aslına uygun restore edilip müze yapılan dernek merkezini gezdiler.
- Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Sayın Turgay Erdem’e nezaket ziyareti.
- Genel Başkanımız ve GYK üyelerimiz Bursa Olay Gazetesi’ni ziyaret etti. İcra Kurulu Başkanı M.Ali İnan, köşe yazarları Ahmet E.Yılmaz ve Mustafa Özdal ile ülke sorunlarını hakkında konuştular.
- Bursa’da Bugün İnternet medyasını ziyaret eden Genel Başkanımız ve GYK üyelerimiz Genel Yayın Yönetmeni Aysın Komitkan ve Hasan Bozkurt ile ülke sorunlarını konuştu.
- Genel Başkanımız ve GYK üyelerimiz Bursa Hakimiyet Gazetesini ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmeni Burak Özgün ve köşe yazarı Namık Göz ile ülkemiz sorunlarını hakkında konuştu.