As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

1-SMS (MOBİL  AİDAT) İLE ÖDEME

a)Üyenin Kendi Cep Telefonundan Mobil Aidat Ödemesini Başlatması

Üyelerimiz  sadece aidat ödemek isterlerse, aylık aidat tutarı olan 2-TL’nı, arada boşluk bırakmadan,“ADD2” yazıp 8071’e gönderebilirler. Mesaj  gönderildikten sonra gelen SMS’e  EVET yanıtı verilmesi gerekmektedir.

Üyelerimiz 2,-TL aidatın yanında ve birlikte  toplam (5), (10), (20), (30) veya (50) TL ödemek istediklerinde  yine arada boşluk bırakmadan (ADD5), (ADD10), (ADD20), (ADD30) veya (ADD50( yazarak 8071’e mesaj gönderebilirler. Mesaj  gönderildikten sonra gelen SMS’e  EVET yanıtı verilmesi gerekmektedir.

Daha önce cep telefonlarınıza aidat ödemesi için ileti gelmişse  bu iletiye sadece “EVET” yazıp cevaplandırmanız gerekli ve yeterlidir.

Mobil aidat ödemesi hem faturalı ve hem de kontörlü telefonlardan yapılabilmektedir.

b) Şube ve Genel Merkez payları:   Yatırılan 2,- TL’lık  aidatın ADD mevzuatında  öngörülen oranı ile aidat tutarı  üzerinde yatırılan bağışın tamamı ilgili Şubenin banka hesabına aktarılacak olup sistem tarafından hizmet bedeli olarak alınan %10 ADD Genel Merkezi payından karşılanacaktır.

c) İPTAL : Ödemeyi  iptal etmek için  arada boşluk bırakarak “İPTAL ADD” yazıp 8071’e gönderilmesi yeterlidir.

d)TUTAR  DEĞİŞTİRME: Ödenen tutarın değiştirilmesi istenirse önce (c) bendindeki iptal işlemi yapılıp  ödenmek istenen yeni tutar için (a) şıkkındaki işlemler yapılmalıdır.

 

2-KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Üyelerimiz   kredi kartı ile 2,-TL’lık aidat  veya  “aidat+bağış” ödemelerini  aşağıda gösterilen  formu doldurarak yapabilirler.

Üye bilgileri girildikten sonra ödenmek istenen aylık tutarı ve ödeme sayısı serbestçe belirlenerek  aidat veya “aidat+bağış”ları gerçekleştirilebilir.

Bu ödemelerin  Şube ve genel merkez arasındaki paylaşımında, 2,- TL’lık  aidatın ADD mevzuatında  öngörülen oranı ile aidat üzerinde yatırılan bağış tutarının tamamı ilgili Şubenin banka hesabına aktarılacaktır.

3-BANKA HAVALESİ/EFT İLE ÖDEME

 Hesabınızın olduğu bankaya para transferi yaparsanız havale, başka bir bankaya para transfer i yaparsanız EFT olarak adlandırılmaktadır.

Üyelerimiz aidat veya “aidat”larını banka havalesi/EFT ile kendi Şubelerinin banka hesaplarına yıllık olarak toptan  veya aylık düzenli ödeme olarak yapabilirler.

Bu ödemelerin  Şube ve genel merkez arasındaki paylaşımında, Şube hesabına  yatırılan 2,- TL’lık  aidatın ADD mevzuatında  öngörülen oranı Genel Merkeze aktarılacaktır.

 

4-MAKBUZ KARŞILIĞI ÖDEME

Üyelerimiz aidat veya  “aidat”larını   kendi  Şubelerine makbuz karşılığında elden yatırabilirler. Aidat olan 2,-TL  için aidat, bunun  üzerindeki tutarlar için bağış makbuzunun ayrı  ayrı kesilmesine dikkat edilmelidir.

 

Bu ödemelerin  Şube ve genel merkez arasındaki paylaşımında,  Şubeye yatırılan 2,- TL’lık  aidatın ADD mevzuatında  öngörülen oranı  Şube tarafından Genel Merkeze aktarılacaktır.