As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

ADD Gaziemir Şubesi Lozan'ın 94. yıldönümü Onur ÖYMEN ile söyleşi ve imza günü

ŞUBELERDEN HABERLER

"Atatürkçü Düşünce Derneği Gaziemir Şubesi, Lozan Antlaşmasının 94ncü yıl dönümü nedeniyle (E) Büyükelçi Onur ÖYMEN ile söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi. Gaziemirli ADD Dostları Onur ÖYMEN ile Lozan'ın günümüze etkilerini tartıştı. Usta bir siyaset ve devlet adamı olan Onur ÖYMEN'İN hatıralarla dolu derin sohbeti etkinliğe değer kattı. Lozan'da emeği geçenlerin anısına saygı duruşu ile başlayan etkinlikte söyleşiden önce ADD Genel Merkezi'nin Lozan konulu basın açıklamasını Şube Başkanı Turgay ALTINIŞIK okundu. Ardından Şube Başkan Yardımcısı Hülya ÖZCAN, Onur ÖYMEN'İ tanıtan bir konuşma yaptı. 

Yaşından beklenmeyen enerjisiyle soruları cevaplayan sevgili Onur ÖYMEN, bu ülkede her şeyi göze alan hakimler olduğu gibi asla onlarla mücadeleyi bırakmayacak vatanseverler de olduğunu söyledi. 

Söyleşiden sonra kitaplarını imzalayan Onur ÖYMEN'İN en çarpıcı tavsiyesi "başarmak istiyorsak YORULMAYACAĞIZ, YAŞLANMAYACAĞIZ ve KÖTÜMSER OLMAYACAĞIZ!" oldu.

Ayrıca, söyleşiden önce Gaziemir Şubesi tarafından hazırlanan Lozan Antlaşması konulu 12 sayfalık ANT OLSUN dergisi dağıtıldı."