As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

ADD Uşak Şubesi Geleneksel Ödev Evi Piknik Buluşması

ŞUBELERDEN HABERLER

Atatürkçü Düşünce Derneği Uşak Şubesi,geleneksel hale getirdiği Ödev Evi öğrencileri ve velileriyle birlikte organize ettiği piknikte, Gençlik Kolları ve üyelerimizi bir araya getirdi.

   Çokkozlar Parkında yaklaşık 150 kişinin katıldığı piknikte,çocuklar palyaço eşliğinde çeşitli oyun ve gösterilerle eğlenceli anlar yaşandı. Gençlerimiz ve üyelerimizin de katılımıyla öğrenci velileriyle karşılıklı sohbetlerle samimi bir ortam oluştu.

 Beş yıl önceydi, eğitim alanında etkinliklerimizi artıralım istedik. BU düşünceyle Ödev Evini kuruduk. Amacımız ekonomik ve sosyal yönden geri kaldığını düşündüğümüz bir bölge belirledik. Daha çok işçi çocuklarının olduğu Aybey mahallesinde Ödev Evini kurduk. Beş yıldır başarıyla öğrencilerimize derslerinde yardımcı oluyoruz.

 Bizim bir sloganımız var.’’Halkın içinde ,halkla beraber’’ diyoruz. Üyelerimiz ve gençlerimiz toplumun farklı kesimleriyle iç içe olsun ,onların yaşam tarzlarını bilsin, sorunlarına katkı sunmaya çalışsın istemiştik. B u piknikte hedefimize ulaşmış olmamızın verdiği huzuru yaşıyoruz.

Katkı ve katılım sunan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

  Ayrıca Uşak ADD aynı gün ,19 Mayıs Atatürk’ü Anma ,Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde ,kurtuluşa ilk adımını atıldığı topraklarda, Samsun’da kutlamalara katıldı. Uşak’ta Atatürk Anıtına çelenk sunma merasimindeydi. Ankara’da Anıtkabirde atamızın huzurundaydı. Kısacası Uşak ADD her yerdeydi..

   Hemen bir gün sonra ,20 Mayıs cumartesi  Ödev Evi piknik etkinliğini de başarıyla gerçekleştirdi. Bu başarı büyük bir örgütsel bilinç ve ruhla gerçekleştirilen, birlik, beraberlik ve dayanışmanın getirdiği başarıdır.

  Gençlik kollarımızı bu olağanüstü başarılarından dolayı kutluyor, emeklerinin önünde saygıyla eğiliyorum.

                                                                                                             Dr.Arif Güvenir

                                                                                                    ADD Uşak Şube Başkanı