ADD BORNOVA ŞUBESİ “ YURTTAŞLIK SORUMLULUĞU VE MEMLEKET MESELESİ ” PANELİ – 1

 

ADD Bornova Şubesi; Örgütlenme, Demokratik Kitle Örgütleriyle İletişim ve Halkla İlişkiler Kolu sorumluluğunda başlatılan “ Yurttaşlık Sorumluluğu ve Memleket Meselesi (Parlamenter Sistemin Gerekliliği) konulu panelimizin ilki bugün (5 Şubat 2017 günü) Bornova Belediyesi Naldöken Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

 

Sunuculuğunu ve Oturum Başkanlığını Sn. Necla SEYREK’in yaptığı panelimiz, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması, Şube Bşk. Sn. Doğan AYGEN’in konuşmasının ardından, konuşmacılarımız Av. Sn. Mehmet SEYREK ve Av. Sn. Pınar SUSMUŞ’un sırasıyla konuşmalarıyla ve görsel sunumlarıyla gerçekleşti. İlgiyle izlenen panelimiz soru ve cevaplarla sona erdi.

 

Öncelikle Panelistlerimiz Av. Sn. Mehmet SEYREK ve Av. Sn. Pınar SUSMUŞ, Oturum Başkanı ve Sunucumuz Sn. Necla SEYREK’e, Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Doğan AYGEN ve Görev alan Yönetim Kurulu Üyelerimize çok teşekkür ediyoruz.

 

Büyük bir özveriyle, Panelimizden bir gün önce, Naldöken mahalle sakinlerine etkinliği duyurmak için mahalleyi karış karış gezerek halkımızı panele çağıran Kültür – Sanat, Eğitim, Örgütlenme-Demokratik Kitle Örgütleriyle İletişim ve Halkla İlişkiler Kolu üyelerine, Etkinliklerimiz sunumunu hazırlayıp sunan, konuşmacılarımızın sunumlarını idare eden Basın – Yayın Kolu Üyelerine, salon desteği ve teknik donanım için Bornova Belediye Başkanlığı ve ekiplerine, panelimize katılan üyelerimize ve halkımıza çok teşekkür ediyoruz.

19 1 2 10 16